Předsedkyně představenstva

Andrea Lauren

Výkonná ředitelka finanční skupiny Roklen, investiční banky se zaměřením na oblast fintech, která byla založena v roce 2014.

Andrea je taktéž CEO Fundliftu, první investment crowdfundingové platformy v České republice.

Je investiční bankéřkou s více jak 20letými zkušenostmi ze střední a východní Evropy, Ruska a Turecka.

Výkonná ředitelka

Maria Staszkiewicz

Posledních deset let působila ve vedoucích pozicích neziskových organizací, naposledy v Aspen Institute Central Europe, který v Praze spoluzakládala. Soustředila se na vytváření komunity profesionálů kolem moderních technologií, které přispívají k rozvoji společnosti a získala tak zkušenosti s budováním vztahů mezi neziskovým sektorem, veřejným sektorem a byznysem.

Po absolvování lingvistiky, mezinárodních vztahů a evropských studií v Bonnu pracovala v Bruselu v Radě EU. Absolvovala Internet Leadership Academy na Oxford Internet Institute. Je členkou sítě New Europe 100.

Lidé v ČEFTAS

Michal Šmída

Zakladatel / CEO Twisto.cz a dohromady s týmem vytváří nové finanční služby, které ulehčují každodenní placení. Twisto založil před třemi lety po návratu ze zahraničí, kde strávil 11 let v USA, Rusku a Anglii.

Před Twisto pracoval 4 roky v investiční bance v Londýně Barclays Capital.

Michal Kratochvíl

CEO firmy BudgetBakers, českého fintech startupu, který nabízí na globálním trhu mobilní aplikaci Wallet monitorující rodinné výdaje.

Michal je současně výkonným spolumajitelem firmy StartupYard, českého akcelerátoru pro startupy ve střední a východní Evropě.

Matěj Vácha

Společník advokátní kanceláře PELIKÁN KROFTA KOHOUTEK, kde vede skupinu zaměřenou na veřejný sektor a veřejné právo. Kromě toho je spoluzodpovědný za poskytování právních služeb společnostem digitální ekonomiky.

Účastní se aktivně dialogu mezi podnikatelskými subjekty a veřejnou sférou v oblasti legislativy a regulace.

Garanti Asociace

Lubor Žalman

Partner v EnCor
Bývalý CEO Raiffeisenbank Česká republika

Petr Šmída

Partner Enern
Bývalý CEO Alfa Bank Russia a GE Money Bank Česká republika

Jan Lamser

Privátní investor
Bývalý ředitel ČSOB